Malin Åkerman Anna |
|
Bella Thorne Olivia |
|
Alec Baldwin Murphy |
|
Dulcé Sloan Charleen |
|
Fortune Feimster Bear |
|
Kevin Connolly Dr. Roy Park |
|
Kevin Nash Ed |
|
Alec Mapa Chuck |
|
Vitoria Setta Noel |
|
Dominique Jackson Naomi |
|
Alexia Barlier Chloe |
|
Nicol Paone Betty |
|
Ekaterina Baker Veronica |
|
Julie Michaels Mary |
|
Mariana Paola Vicente Marnie |
|
Julia Sandstrom Samantha |
|
Marissa Labog Carol |
|
Rohan Gurbaxani Kye |
|
Kellen Boyle Mason |
|
Monica Lopez Aleman Fight Club Girl #1 |
|
Shauna Galligan Fight Club Girl #2 |
|
Holly Dowell Fight Club Girl #3 |
|
Norman Grant Tow Truck Driver |
|
Brian Dean Rittenhouse Drug Dealer |
|
Andrew Phipps Brawny Cop |
|
Rey Hernandez Fire Chief |
|
Yetta Gottesman Nurse Grant |
|
John Wu Dr. Lee |
|
Rainier Quintana Evan |
|
Nohemy Águila Lexie |
|
Isaac Santiago Bailiff |
Production | Malin Åkerman | Producer |
Production | Elsa Ramo | Executive Producer |
Crew | Elsa Ramo | Legal Services |
Crew | Richard Clabaugh | Post Production Supervisor |
Production | Jon Keeyes | Co-Producer |
Crew | Morgan O'Neill | Thanks |
Production | Bella Thorne | Executive Producer |
Production | Ash Christian | Producer |
Crew | Ash Christian | In Memory Of |
Sound | Jeff K. Brunello | Sound Designer |
Sound | Jeff K. Brunello | Sound Effects |
Production | Jeff Sackman | Executive Producer |
Sound | David Barber | Supervising Sound Editor |
Sound | David Barber | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David Barber | Dialogue Editor |
Crew | Danny Oakley | Thanks |
Production | Anne Clements | Producer |
Production | Jordan Yale Levine | Producer |
Crew | Brad Hennig | Thanks |
Camera | Edmundo H. Rodríguez | Key Grip |
Directing | Edmundo H. Rodríguez | First Assistant Director |
Directing | Paul Leyden | Director |
Sound | Melany Mitchell | Music Supervisor |
Sound | David Kitchens | Sound Supervisor |
Sound | Ben Zarai | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Loida Viera | Key Set Costumer |
Sound | Benson Taylor | Original Music Composer |
Production | Benson Taylor | Executive Producer |
Crew | Benson Taylor | Mixing Engineer |
Crew | Reg Tigerman | Thanks |
Production | Shaun S. Sanghani | Executive Producer |
Crew | Francisco Cueto | Thanks |
Camera | Laura Magruder | Still Photographer |
Directing | Alejandro Berríos | Script Supervisor |
Production | Jose R. Hilera | Location Manager |
Production | Frances Lausell | Producer |
Art | Mailara Santana | Production Design |
Art | Japhet A. Romero | Set Dresser |
Sound | Gonzalo Espinoza | Music Editor |
Visual Effects | Thomas D. Moser | Visual Effects Supervisor |
Crew | Marcia Weiss | Thanks |
Production | David Gilbery | Executive Producer |
Crew | Jennifer Pyken | Thanks |
Production | Lee Broda | Executive Producer |
Camera | Raúl Rosado | "A" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Suzanne Krim | Costume Supervisor |
Production | Rocío García Bruckman | Production Office Coordinator |
Crew | Ángel Flores Mangual | Scenic Artist |
Sound | Fernando Ysern | Boom Operator |
Camera | Lymarie Rodríguez | Still Photographer |
Production | María José Delgado | Unit Production Manager |
Art | Amilcar Rivera | Property Master |
Production | Mariant Medina | Payroll Accountant |
Sound | Benjamín Curet | Sound Mixer |
Camera | Rhett Lee García | Additional Grip |
Crew | Nestor Cestero | Loader |
Art | Natalia Rosa | Art Direction |
Art | Pamela Nicole Padilla | Set Decoration |
Crew | Nicholas Donnermeyer | Thanks |
Production | Berry Meyerowitz | Executive Producer |
Production | Jesse Korman | Co-Producer |
Directing | SB Weathersby | First Assistant Director |
Crew | Michelle Cortés | Utility Stunts |
Production | Lawrence R. Greenberg | Executive Producer |
Camera | Ernesto Gomez | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Shauna Galligan | Stunt Coordinator |
Production | Bonnie Wu | Casting |
Production | Bonnie Wu | Background Casting Director |
Production | David Izquierdo | Casting Assistant |
Crew | Oscar González | Scenic Artist |
Lighting | Manuel "Tyson" Cintrón | Gaffer |
Lighting | Daniel Rivera | Best Boy Electric |
Lighting | Emmanuel "Negro" Carrión | Rigging Gaffer |
Crew | José A. Ramos | Driver |
Crew | Luis A. Rosado | Driver |
Crew | Julián Sevilla | Driver |
Crew | Zabdiel Vázquez Rosario | Driver |
Crew | Pablo Medina Burgos | Driver |
Crew | Nelson Reyes López | Generator Operator |
Crew | Jacinto Martínez | Driver |
Crew | Nelson Sánchez | Driver |
Crew | Edgar Álvarez | Driver |
Art | Zulmari Lamboy | Set Buyer |
Costume & Make-Up | Henry Sánchez | Hair Department Head |
Crew | José M. Roldán | Driver |
Crew | Mónica Calderón | Production Office Assistant |
Camera | Steven Holleran | Director of Photography |
Crew | Eddie Berrios | Driver |
Crew | Monica Lopez Aleman | Utility Stunts |
Directing | Colleen Comer | Second Assistant Director |
Production | Charles Dorfman | Executive Producer |
Crew | Holly Dowell | Stunt Double |
Art | Carlos 'Carly' Antunez | Set Dresser |
Production | Jordan Beckerman | Producer |
Production | Russ Posternak | Co-Producer |
Production | Michael J. Rothstein | Producer |
Production | Marlon Vogelgesang | Executive Producer |
Editing | Mark Todd Osborne | Colorist |
Crew | Amanda Homer | Thanks |
Editing | Sean Meyers | Digital Intermediate Assistant |
Crew | Krischelle Blackwell | Actor's Assistant |
Production | Siena Oberman | Associate Producer |
Production | Roz Rothstein | Co-Executive Producer |
Camera | Carlos García | First Assistant "B" Camera |
Crew | Noelle Kim | Thanks |
Production | Gigi Lacks | Executive Producer |
Production | Gigi Lacks | Post Production Accountant |
Production | Jackie Palkovicz | Co-Executive Producer |
Production | Michael Palkovicz | Co-Executive Producer |
Camera | Sebastián Zurinaga | Additional First Assistant Camera |
Crew | Nicholas Parker | Legal Services |
Production | Ryan V. Murphy | Executive Producer |
Production | Tiffany Boyle | Executive Producer |
Production | Rohan Gurbaxani | Executive Producer |
Production | Gregory Mulligan | Executive Producer |
Production | Seth Posternak | Co-Producer |
Production | Ekaterina Baker | Executive Producer |
Writing | Joseph Downey | Writer |
Production | Galen Smith | Executive Producer |
Production | Phyllis Levine | Executive Producer |
Production | Robert Levine | Executive Producer |
Production | Jayson Dezuzio | Executive Producer |
Production | Marc McGivney | Executive Producer |
Production | Philip James Boyce | Executive Producer |
Production | Ruben Rodriguez | Executive Producer |
Production | Graham A. Leslie | Executive Producer |
Production | James Sears Bryant | Executive Producer |
Production | Jesse Murphy | Co-Executive Producer |
Production | Kurt Ebner | Co-Executive Producer |
Production | Alan Liebowitz | Co-Executive Producer |
Costume & Make-Up | Keia Bounds | Costume Designer |
Editing | Kevin Armstrong | Editor |
Production | Kevin Armstrong | Associate Producer |
Crew | Emely Cartagena | Stunt Double |
Crew | Keyla Marcano | Utility Stunts |
Sound | Manny Reyes | Boom Operator |
Camera | Adam Santos | First Assistant "A" Camera |
Camera | Lizz Díaz | Second Assistant "A" Camera |
Lighting | Gabriel Torres | Electrician |
Lighting | Ricardo Castro Cruz | Electrician |
Lighting | Logan Roman Millán | Electrician |
Lighting | Waldemar L. Allende | Electrician |
Lighting | Edmundo J. Cid | Electrician |
Lighting | José A. Bruno Rijo | Electrician |
Lighting | Paco Bracete | Electrician |
Crew | Miguel López | Generator Operator |
Camera | K. Vidal Ortiz | Additional Key Grip |
Camera | Axel I. Batista | Best Boy Grip |
Camera | James Soto Padilla | Dolly Grip |
Camera | Emmanuell Sarriera | Grip |
Camera | Irvin Díaz Rivera | Grip |
Camera | Jan E. Castro | Grip |
Camera | Ramses A. Santos | Additional Grip |
Camera | Bryant González | Additional Grip |
Camera | Leonel Oyola | Additional Grip |
Camera | Samuel Goire Báez | Additional Grip |
Art | Eddie Antúnez | Leadman |
Art | Esteban Gabriel | Set Dresser |
Art | Sonylda Sacarello | Set Dresser |
Art | Carlitos Pérez | Set Dresser |
Art | Pedro Colón | Set Dresser |
Art | Marian Alexandra | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Héctor N. Camacho Sárraga | On Set Dresser |
Art | Saisimon Rosario | Property Buyer |
Crew | Rafy Rivera | Prop Maker |
Costume & Make-Up | Rebekah Carrucini | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Rebekah Carrucini | Tailor |
Costume & Make-Up | Lea Güvas Murphy | Costumer |
Costume & Make-Up | Verónica Inés Cruz Rosado | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Nicole Leaño Colón | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elenia B. Peña | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Maddai M. Pérez Rodríguez | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Omar Cruz | Key Hair Stylist |
Crew | Omar Cruz | Catering |
Production | Rafael S. Díaz Mangual | Assistant Location Manager |
Production | Antonio José Cruz Bonilla | Location Assistant |
Production | Jorge Rodríguez | Location Assistant |
Production | Alexandra Cruz | Production Accountant |
Production | José A. Negrón Diaz | Key Production Assistant |
Crew | José A. Denizard | Set Production Assistant |
Crew | Diego Chamorro | Set Production Assistant |
Crew | Stacy Nicole Barnes | Set Production Assistant |
Production | Camille Vandenbunder | Producer's Assistant |
Crew | Matt Hoff | Actor's Assistant |
Camera | Joely Rodríguez | Still Photographer |
Crew | Antonio David Correa | Craft Service |
Crew | Luis A. Cruz Quiles | Assistant Craft Service |
Crew | Gil Vázquez | Set Medic |
Crew | Juan Amaury Ramos | Transportation Coordinator |
Crew | Javier Ramos Estrada | Driver |
Crew | Juan C. Córdova Irizarry | Driver |
Crew | Antonio Morales Carrasquillo | Driver |
Crew | Erick Y. Hernández Diaz | Driver |
Crew | Edwin Cedeño Perez | Driver |
Crew | Nicole Compas | Legal Services |
Editing | Nathaniel Arocho Cruz | Assistant Editor |
Crew | Matt Peel | Mixing Engineer |
Crew | Matt Peel | Additional Music |
Crew | Andy Hawkins | Additional Music |
Crew | Jochen Flach | Additional Music |
Crew | Ivor Duken | Mixing Engineer |
Camera | William Holleran | Drone Pilot |
Editing | Jeff McEachin | Digital Intermediate Editor |
Crew | Richard Botto | Thanks |