İntikam Kurşunu (2012)
Matz ve Colin Wilson'ın aynı isimli çizgi-romanından uyarlanan filmde Sly, Jimmy Bobo isimli bir kiralık katili canlandırıyor. New York Polis Departmanı'ndan genç bir dedektifle birlikte tehlikeli bir soruşturmanın içinde kalan ikili, ortak bir amaç uğruna bir ölüm kalım savaşına gireceklerdir. Bu alışılmadık birliktelikte önlerine ne çıkarsa yıkılacak ve intikam için her şey feda edilecektir...
Director:
Walter Hill
Writer:
Alessandro Camon
Sylvester Stallone James Bonomo |
|
Sung Kang Taylor Kwon |
|
Sarah Shahi Lisa Bonomo |
|
Adewale Akinnuoye-Agbaje Robert Nkomo Morel |
|
Jason Momoa Keegan |
|
Christian Slater Marcus Baptiste |
|
Jon Seda Louis Blanchard |
|
Weronika Rosati Lola |
|
Holt McCallany Hank Greely |
|
Brian Van Holt Ronnie Earl |
|
Dane Rhodes Lt. Lebreton |
|
Marcus Lyle Brown Detective Towne |
|
Andrew Austin-Peterson Crawfish Hollow Band |
|
Robert Cavan Carruth Crawfish Hollow Band |
|
Paul Etheredge Crawfish Hollow Band |
|
Louis Michot Crawfish Hollow Band |
|
Andre Michot Crawfish Hollow Band |
|
Lacey Minchew Crawfish Hollow Bartender |
|
Dominique DuVernay Waitress |
|
Dana Gourrier Deputy Coroner |
|
Robert Larriviere Forensic Scientist |
|
Don Yesso St. Charles Bartender |
|
Douglas M. Griffin Baby Jack Lemoyne |
|
Tiffany Reiff Tattoo Customer |
|
Jackson Beals French Lick Bartender |
|
Donna DuPlantier Newscaster |
|
Andrea Frankle Masseuse |
|
Teri Wyble Belle |
|
Don Theerathada Kim |
|
Lin Oeding Lee |
|
Milos Milicevic Tall Goon |
|
Kara Bowman Medic |
|
Sarah Detillier Bar Patron (uncredited) |
|
Kage Havok Mercenary (uncredited) |
|
Bryan Matthews Mercenary (uncredited) |
|
Johnny Otto Detective (uncredited) |
|
Darren Sumner Mercenary (uncredited) |
|
Dallas West Nude Show Girl |
Production | Joel Silver | Executive Producer |
Directing | Walter Hill | Director |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Production | Deepak Nayar | Executive Producer |
Sound | Bob Badami | Music Consultant |
Sound | Dane A. Davis | Sound Designer |
Production | Jessica Alan | Co-Producer |
Crew | John S. Baker | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Ha Nguyen | Costume Design |
Production | Kevin King Templeton | Producer |
Production | Miles Millar | Producer |
Production | Alfred Gough | Producer |
Visual Effects | Richard Edlund | Visual Effects Supervisor |
Production | Stuart M. Besser | Executive Producer |
Production | Stuart M. Besser | Unit Production Manager |
Production | Venus Kanani | Casting |
Production | Steve Richards | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Christopher J. Kristoff | Other |
Camera | Lloyd Ahern II | Director of Photography |
Writing | Alessandro Camon | Screenplay |
Production | Stuart Ford | Executive Producer |
Crew | Esteban Cueto | Stunt Double |
Crew | Víctor Quintero | Stunt Driver |
Production | Courtney Solomon | Executive Producer |
Production | Allan Zeman | Executive Producer |
Editing | Timothy Alverson | Editor |
Crew | Felipe Savahge | Stunts |
Production | Alexandra Milchan | Producer |
Camera | Mark Emery Moore | Camera Operator |
Camera | Mark Emery Moore | Steadicam Operator |
Camera | Michael Kelem | Aerial Director of Photography |
Directing | Milos Milicevic | First Assistant Director |
Crew | Cliff Fleming | Aerial Coordinator |
Crew | Cliff Fleming | Pilot |
Camera | Mike Satterfield | Best Boy Grip |
Crew | Eric Norris | Stunt Driver |
Crew | J.J. Perry | Stunt Coordinator |
Directing | J.J. Perry | Second Unit Director |
Crew | James Ryan | Stunts |
Crew | Tim Bell | Stunt Driver |
Sound | David A. Whittaker | Sound Effects Editor |
Crew | Ronn Surels | Stunt Double |
Crew | Jeff Galpin | Stunts |
Writing | Alexis Nolent | Graphic Novel |
Crew | Stanimir Stamatov | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Stacy Kelly | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stacy Kelly | Key Makeup Artist |
Art | Kristin Lekki | Art Department Coordinator |
Art | Toby Corbett | Production Design |
Production | Bobby Ranghelov | Executive Producer |
Camera | Keith Gruchala | Camera Operator |
Production | Brian Kavanaugh-Jones | Executive Producer |
Production | J.C. Cantu | Casting |
Crew | Lin Oeding | Stunt Double |
Art | Kelly Curley | Art Direction |
Art | Alice Baker | Set Decoration |
Crew | Sam Medina | Stunts |
Crew | Don Theerathada | Fight Choreographer |
Production | Steven Squillante | Executive Producer |
Editing | Phil Norden | Additional Editor |
Production | Aaron Auch | Co-Producer |
Camera | Jeffery J. Tufano | Camera Operator |
Visual Effects | Glenn Cote | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Mark Sawicki | Visual Effects |
Sound | Steve Mazzaro | Original Music Composer |
Camera | Robert LaBonge | Second Unit Director of Photography |
Crew | Oren Hawxhurst | Stunts |
Sound | Christopher T. Welch | ADR Supervisor |
Directing | Luca Kouimelis | Script Supervisor |
Art | Kenneth Chauvin | Set Dresser |
Sound | Jerry Gilbert | ADR Mixer |
Crew | Danny Le Boyer | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Scott H. Eddo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Scott H. Eddo | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Virginia Burton | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Doré Cermak | Other |
Art | Sarah Forrest | Draughtsman |
Art | Kent H. Johnson | Property Master |
Production | Elizabeth Coulon | Casting |
Production | Jeremiah Hansen | Production Secretary |
Art | Mike Scherschel | Props |
Visual Effects | Don Lee | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Kim Lee | Visual Effects Producer |
Crew | William Burck | Prop Maker |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Sound | Tom Ozanich | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jeffrey A. Humphreys | Boom Operator |
Camera | Frank Masi | Still Photographer |
Crew | Brian Oerly | Stunt Double |
Crew | Freddie Poole | Stunts |
Sound | Will Kaplan | Music Editor |
Lighting | Sean Finnegan | Gaffer |
Lighting | Sean Finnegan | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Dena Matranga | Set Costumer |
Crew | Stanton Barrett | Stunt Driver |
Camera | Remi Tournois | Camera Operator |
Visual Effects | Gregory D. Liegey | Visual Effects Supervisor |
Camera | Pete Romano | Underwater Director of Photography |
Visual Effects | Mark Dornfeld | Visual Effects Supervisor |
Sound | Mark Larry | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Helena Packer | Visual Effects Supervisor |
Crew | Peter J. Silbermann | Unit Publicist |
Crew | Doug Dovichi | Transportation Coordinator |
Directing | Mary Frances Eglin | Script Supervisor |
Production | Batou Chandler | Location Manager |
Directing | Batou Chandler | First Assistant Director |
Sound | Stephanie Flack | Dialogue Editor |
Lighting | Nathan Tape | Electrician |
Visual Effects | Darin McCormick-Millett | Visual Effects Producer |
Crew | Deborah Muscarello | Picture Car Coordinator |
Costume & Make-Up | Nicole Venables | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Nicole Venables | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Melizah Anguiano Wheat | Key Hair Stylist |
Production | Anthony Rossi III | Production Supervisor |
Production | Anthony Rossi III | Production Coordinator |
Production | Charles Rapp | Production Supervisor |
Art | Joe McCusker | Construction Coordinator |
Crew | Victoria St. Pierre | Scenic Artist |
Art | Carl Mastio | Greensman |
Art | Michael Arena | Greensman |
Sound | Terry Rodman | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Sam Bollinger | Visual Effects Editor |
Art | Sam Bollinger | Title Designer |
Visual Effects | Danny Braet | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Phillip Feiner | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Lubo Hristov | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jack Lilburn | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paulina Kuszta | Visual Effects Producer |
Crew | Noon Orsatti | Stunt Coordinator |
Lighting | Scott Zuchowski | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Frank Avanzo | Set Costumer |
Editing | Adam Ohl | Digital Intermediate Producer |
Crew | Charles M. Barsamian | Thanks |
Lighting | Kristopher Weaver | Electrician |
Editing | Erik Kaufmann | Online Editor |
Sound | Ryan Young | Boom Operator |
Production | Bob Dohrmann | Unit Production Manager |
Production | Bob Dohrmann | Co-Producer |
Crew | Nito Larioza | Stunts |
Sound | Matthew W. Kielkopf | First Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Jen Wasson | Costumer |
Art | Robert 'Rock' Galotti | Property Master |
Crew | Robert 'Rock' Galotti | Armorer |
Visual Effects | Kamen Jordanov | 3D Artist |
Crew | Nick Epper | Stunt Double |
Crew | Kortney Manns | Stunts |
Art | Dave Kelsey | Set Designer |
Crew | Holly O'Quin | Stunt Driver |
Crew | Eric Salas | Stunts |
Crew | Eric Stratemeier | Stunts |
Crew | Patrick Barnes | Techno Crane Operator |
Lighting | Josh Nobles | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Giselle Spence | Seamstress |
Production | Bailey Conway | Production Executive |
Crew | Trace Cheramie | Stunts |
Production | Nick White | Post Production Coordinator |
Sound | Jay Weigel | Music Consultant |
Costume & Make-Up | Frances Jacques-LeCompte | Tailor |
Sound | Andy Ross | Music Supervisor |
Art | Sidney J. Lambert | Set Dresser |
Sound | Lee Orloff | Sound Mixer |
Visual Effects | Eli Jarra | Digital Compositor |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Camera | Rodney French | Dolly Grip |
Sound | Billy Theriot | ADR Mixer |
Lighting | Chip Carey | Rigging Gaffer |
Camera | Chris Jones | Grip |
Art | James Doh | Storyboard Artist |
Visual Effects | Jim Hillin | Digital Compositor |
Crew | Tom O'Connell | Stunts |
Crew | Eric VanArsdale | Stunts |
Crew | Mike Wilson | Stunts |
Crew | Mike Wilson | Stunt Double |
Crew | Mark Chavarria | Stunts |
Crew | Jamie Baxter | Digital Supervisor |
Crew | Matt J. Thompson | Stunt Driver |
Lighting | James Trapper McEvoy | Key Rigging Grip |
Crew | Joe Nin Williams | Stunts |
Camera | Chris Strong | Best Boy Grip |
Sound | David Jobe | Foley Mixer |
Camera | Joe Cassano | Dolly Grip |
Camera | Jimi Ryan | Key Grip |
Production | Brandon Hemmerling | Casting Associate |
Lighting | Joe Sökmen | Rigging Grip |
Crew | Ross Newton | CG Supervisor |
Crew | Tom Cohan | Stunts |
Lighting | Justin Wright | Electrician |
Costume & Make-Up | Lesley D. Wickham | Ager/Dyer |
Lighting | Jared Wilcox | Electrician |
Camera | Michael Charbonnet | First Assistant Camera |
Camera | Gerald Autin | Grip |
Camera | Luke Cauthern | Dolly Grip |
Art | Jeff Hinds | Props |
Visual Effects | John R.C. Davis | Visual Effects Production Manager |
Camera | Brouke Franklin | First Assistant Camera |
Camera | Gary Kelso | Dolly Grip |
Crew | Christine Craft Regusa | Stunt Driver |
Camera | Stephen Early | Camera Loader |
Camera | Jonathan Robinson | Second Assistant Camera |
Production | Wendy Talazac | Extras Casting |
Crew | William D. Harrison | Pyrotechnician |
Camera | Trevor Tufano | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Donita Sather | Additional Hairstylist |
Art | Audrey A. Johnson | Assistant Property Master |
Camera | David C. Edwards | Second Assistant Camera |
Lighting | Jacob Sauerbrey | Electrician |
Camera | Rachel Perlis | Grip |
Camera | Barry Williamson | Grip |
Camera | Chad Naremore | Grip |
Lighting | Carter Lee Garrett | Electrician |
Lighting | Steve Zeiger | Electrician |
Camera | Toni Weick | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Michi Tomimatsu | Costumer |
Costume & Make-Up | Laura E. Little | Key Costumer |
Art | Danny Yount | Title Designer |
Crew | Scott Hillman | Techno Crane Operator |
Camera | Robert Baird | First Assistant Camera |
Art | Heather La Kor | Set Dresser |
Art | Alexander Lasseigne III | Set Dresser |
Crew | Nick Spetsiotis | Marine Coordinator |
Crew | Benton Collinsworth | Set Production Assistant |
Editing | Maxine Gervais | Digital Intermediate Colorist |
Visual Effects | Chelsea Kammeyer | Visual Effects Coordinator |
Sound | Eric Ledet | Sound Mixer |
Sound | Brian Magerkurth | Sound Mix Technician |
Lighting | Jon Tenholder | Rigging Grip |
Crew | Chris J. Fanguy | Stunt Driver |
Directing | Paul B. Uddo | Second Unit First Assistant Director |
Camera | Larron Rome Julian | Assistant Camera |
Art | Paul Pitalo | Set Dresser |
Art | Michael A. Johnson | Leadman |
Camera | Jade Maggio | Grip |
Camera | Nezben Deason | Grip |
Camera | Mark Toups | Grip |
Camera | Robert Zas | Grip |
Lighting | Jacob Borck | Rigging Grip |
Crew | Art Villasenor | Techno Crane Operator |
Lighting | Samuel Kemp | Rigging Grip |
Art | Michelle Lacayo | Set Dresser |
Lighting | Mike Grace | Electrician |
Lighting | Jason Augustin | Electrician |
Lighting | Nick Nicolay | Rigging Grip |
Crew | Christopher Leach | Carpenter |
Art | Lara Graffunder | Construction Buyer |
Art | Allison Hilder | Painter |
Art | Camile Kelsey | Painter |
Art | Kristen A. Taylor | Set Dresser |
Sound | Aaron Zeller | Utility Sound |
Production | Candi Lei | Casting Assistant |
Sound | Henrietta Tiefenthaler | Music Supervisor |
Visual Effects | Samuel M. Dabbs | Digital Compositor |
Crew | Adam Zepeda | Digital Supervisor |
Visual Effects | Jayne Feiner | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Stanimir Milev | Visual Effects Producer |
Production | Rip Russell | First Assistant Accountant |
Production | Michael Grigsby | Production Accountant |
Crew | Ashley T. Farrell | Set Production Assistant |
Crew | Samuel Foster | Set Production Assistant |
Crew | Kathryn Malm | Set Production Assistant |
Production | Kelli Bingham | Travel Coordinator |
Lighting | Jason Prowell | Electrician |
Lighting | Ned Blouin | Rigging Grip |
Crew | Mehtap Salih | Stunt Double |
Crew | David Mueller | Stunt Double |
Crew | Ayhan Tongadur | Stunts |
Crew | Alec Rayne | Stunts |
Crew | Corbett "Cory" Flemming | Aerial Coordinator |
Camera | Jose de Leon | Camera Technician |
Art | Grahme Perez | Set Decoration Buyer |
Art | Michael G. Tveten | Set Dresser |
Art | Nicole Larranche | Graphic Designer |
Writing | Colin Wilson | Graphic Novel |
Crew | Dustin W. Logan | Video Assist Operator |
Crew | Derek Ustruck | Video Assist Operator |
Crew | Michael Carey | Post Production Assistant |
Lighting | Chris A. Trosclair | Other |
Lighting | Albert R. Ferreira | Rigging Gaffer |
Lighting | Antonio Sansovich | Electrician |
Lighting | Henry "Paco" Guzman | Electrician |
Lighting | Jarvis "Navajo" Lansing | Rigging Grip |