Keskin Nişancı: Suikastçının Sonu (2020)
Efsanevi keskin nişancı Thomas Beckett ve oğlu Özel Ops Sniper Brandon Beckett; CIA, Rus Paralı Askerleri ve efsanevi keskin atıcılara rakip olan becerileri sahip, ayrıca yakuza tarafından eğitilmiş bir suikastçıdan kaçıyorlar.
Director: Kaare Andrews
Chad Michael Collins Brandon Beckett |
|
Sayaka Akimoto Yuki Mifune / Lady Death |
|
Ryan Robbins Zero |
|
Lochlyn Munro Agent John Franklin |
|
Emily Tennant Agent Juliet Clover |
|
Michael Jonsson Drake Phoenix |
|
Vincent Gale Donald South |
|
Tom Berenger Thomas Beckett |
|
Sasha Piltsin Vasily Petrov |
|
Bethany Brown Agent Sarah Peterson |
|
Gerald Paetz Georgie |
|
Sean Kohnke Stiltz |
|
Jason William Day Nikolai |
|
Victor Favrin Bruno Diaz |
|
Fraser Corbett Police Officer #1 |
|
Fraser Aitcheson Police Officer #2 |
|
Aaron Collett Local Police Officer |
|
James Rha Doctor |
|
Riley Davis Stoner Driver |
|
Alex Barima Josh Strayhorn |
|
C. Ernst Harth Water Taxi Operator |
|
Arran Henn Head Anchor |
|
Alyssa Barbara Hot Young Girl |
|
Ania Markiewicz Nurse |
Writing | Michael Frost Beckner | Characters |
Writing | Crash Leyland | Characters |
Art | Paul Joyal | Production Design |
Crew | Mike Mitchell | Stunts |
Crew | Jeff Sanca | Stunt Double |
Production | Vicki Sotheran | Producer |
Production | Greg Malcolm | Producer |
Crew | Jason William Day | Stunts |
Crew | Gerald Paetz | Stunts |
Directing | Kaare Andrews | Director |
Crew | Phillip Mitchell | Stunts |
Crew | Fraser Corbett | Stunts |
Production | Jackie Lind | Casting |
Sound | Stephen Cheung | Dialogue Editor |
Sound | Patric Caird | Original Music Composer |
Camera | Stirling Bancroft | Director of Photography |
Sound | Natasha Duprey | Music Supervisor |
Crew | Crystal Mudry | Stunt Double |
Editing | Greg Ng | Editor |
Production | Joyce Sawa | Production Manager |
Crew | Fraser Aitcheson | Stunts |
Crew | Victor Favrin | Stunts |
Crew | Ernie Jackson | Stunts |
Crew | Trevor Jones | Stunts |
Sound | Greg Stewart | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Steve Scott | Art Direction |
Writing | Oliver Thompson | Writer |
Production | Oliver Thompson | Co-Producer |
Crew | Megan Hui | Stunt Double |
Sound | Angelo Nicoloyannis | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Kathy Howatt | Key Makeup Artist |
Sound | Craig George | Sound Designer |
Camera | David Dolsen | Still Photographer |
Crew | Sean Kohnke | Stunts |
Crew | Tommy Europe | Stunts |
Production | Jacki Gunn | Extras Casting Assistant |
Crew | Dan Pelchat | Stunt Double |
Crew | Cameron Hilts | Stunts |
Sound | Ian Mackie | Foley Artist |
Editing | David Grave | Assistant Editor |
Crew | Brett Chan | Stunt Coordinator |
Directing | Daniella Bonan | Second Assistant Director |
Sound | Curtis Hickey | Boom Operator |
Crew | Kyle T. Moore | Special Effects Coordinator |
Production | Sara Brown | Extras Casting |
Crew | Jason Macintyre | Post Production Supervisor |
Directing | Patrick Weir | First Assistant Director |
Camera | Patrick Weir | Drone Pilot |
Camera | Ricardo Hubbs | Still Photographer |
Crew | Ryan Handley | Stunt Double |
Camera | Matteo Di Iorio | Steadicam Operator |
Camera | Matteo Di Iorio | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Nicole McCormick | Costume Design |
Art | Trevor Johnston | Set Decoration |
Sound | Brett Sworder | Production Sound Mixer |
Production | Rachel Klinosky | Extras Casting Assistant |
Directing | John-John Traoré | Third Assistant Director |
Visual Effects | Bejoy Arputharaj | Visual Effects Supervisor |
Camera | Jesse Davidson | First Assistant "B" Camera |
Camera | Solen Yagihara | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Josh Knepper | "A" Camera Operator |
Crew | Jesse Blue | Stunts |
Directing | Glen B.D. Pelzer | Third Assistant Director |
Sound | Sean Szutka | Assistant Sound Editor |
Sound | Bonnie Lambie | Foley Artist |
Production | Jana Jacques Lind | Casting Assistant |
Crew | Jack Kingsley | Stunt Double |
Crew | Thomas Menzefricke | Special Effects Assistant |
Production | Tiann Arnault | Production Coordinator |
Production | Tara Bell-Irving | Casting Assistant |
Camera | Andrew Povill | Digital Imaging Technician |
Crew | JJ Park | Stunts |
Visual Effects | Mahesh Ganguly S | Animation Supervisor |
Art | Louise Domenach | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Amber Snow | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Emily Walsh | Assistant Makeup Artist |
Camera | Chris Merrell | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Matthew Reimer | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Aurelia Cerquozzi | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Meghan McCallum | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Sydney Wozniak | Truck Costumer |
Costume & Make-Up | Katy Elizabeth | Assistant Hairstylist |
Production | Andrea Ward | Casting Assistant |
Camera | Alex Torres | First Assistant "A" Camera |
Production | Sam Ochotta | Assistant Production Coordinator |
Production | Melissa Fox | Second Assistant Production Coordinator |
Directing | Chris Schuerman | Script Supervisor |
Production | Nikki Lee | Post Production Coordinator |
Visual Effects | Brindha Chandrasekaran | Visual Effects Production Manager |