Neşeli Dalgalar (2007)
Büyük okyanusların ve buzulların sevimli ev sahipleri penguenlerin sörf sporunun ilk yaratıcıları oldukları düşünülürse Penguenler Arası Dünya Sörf Şampiyonası'nın ne kadar heyecanlı geçeceğini tahmin edebiliriz.Büyük dalgaların arasında, son derece heyecanlı, tehlikeli ve risk dolu bu yarışmanın arka planında yaşanan komik ve macera dolu olayları keşfetmeye hazır mısınız?Oyuncak Hikayesi 2'nin yönetmen ve senaristi olarak tanıdığımız Ash Brannon ve Tarzan'ın yönetmenliğini yapan Chris Buck'ın yönetmen koltuğunda olduğu Surf's Up, sizleri hem sevimli penguenlerin dünyasına hem de heyecanlı bir yarışmaya davet ediyor!
Directors:
Ash Brannon, Chris Buck.
Writers:
Ash Brannon, Chris Buck, Don Rhymer, Christopher Jenkins.
Shia LaBeouf Cody Maverick (voice) |
|
Jeff Bridges Big Z / Geek (voice) |
|
Zooey Deschanel Lani Aliikai (voice) |
|
Jon Heder Chicken Joe (voice) |
|
James Woods Reggie Belafonte (voice) |
|
Diedrich Bader Tank Evans (voice) |
|
Mario Cantone Mikey Abromowitz (voice) |
|
Kelly Slater Kelly (voice) |
|
Rob Machado Rob (voice) |
|
Sal Masekela SPEN Announcer (voice) |
|
Ash Brannon Filmmaker (voice) |
|
Chris Buck Filmmaker (voice) |
|
Brian Posehn Glen Maverick (voice) |
|
Dana Belben Edna Maverick (voice) |
|
Reed Buck Arnold (voice) |
|
Reese Elowe Kate (voice) |
|
Jack P. Ranjo Smudge (voice) |
|
Maddie Taylor Ivan / Glen's Buddy, and others (voice) |
|
Bob Bergen Additional Voices (voice) |
|
Jillian Bowen Additional Voices (voice) |
|
Johanna Braddy Additional Voices (voice) |
|
John Cygan Additional Voices (voice) |
|
Courtnee Draper Additional Voices (voice) |
|
Bill Farmer Additional Voices (voice) |
|
Andy Fischer-Price Additional Voices (voice) |
|
Teresa Ganzel Additional Voices (voice) |
|
Jess Harnell Additional Voices (voice) |
|
Jesse Head Additional Voices (voice) |
|
Sherry Lynn Additional Voices (voice) |
|
Danny Mann Additional Voices (voice) |
|
Mickie McGowan Additional Voices (voice) |
|
Alec Medlock Additional Voices (voice) |
|
Laraine Newman Additional Voices (voice) |
|
Jan Rabson Additional Voices (voice) |
|
Meagan Moore Additional Voices (voice) |
|
Marisa Theodore Additional Voices (voice) |
|
Crawford Wilson Additional Voices (voice) |
|
Jacob Zachar Additional Voices (voice) |
Sound | Mychael Danna | Original Music Composer |
Production | Mary Hidalgo | Casting |
Writing | Ash Brannon | Screenplay |
Directing | Ash Brannon | Director |
Editing | Ivan Bilancio | Editor |
Writing | Chris Buck | Screenplay |
Directing | Chris Buck | Director |
Writing | Don Rhymer | Screenplay |
Writing | Christopher Jenkins | Screenplay |
Production | Christopher Jenkins | Producer |
Writing | Christopher Jenkins | Story |
Writing | Christian Darren | Story |
Art | Paul Lasaine | Production Design |
Writing | Lisa Addario | Writer |
Writing | Joe Syracuse | Writer |
Production | Lydia Bottegoni | Producer |
Production | Andrea Miloro | Executive Producer |
Sound | Martin Lopez | Sound Designer |
Sound | Steven Ticknor | Supervising Sound Editor |
Art | Marcelo Vignali | Art Direction |
Visual Effects | Larry White | Animation |
Visual Effects | Brett Paton | Animation |
Sound | Tateum Kohut | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Ethan Hurd | Animation |
Production | Jason Brewer | Assistant Production Manager |
Visual Effects | Rob Bredow | Visual Effects Supervisor |
Writing | Diego Garzon | Story Editor |
Art | Sylvain Deboissy | Art Direction |
Production | Lea Lambert | Associate Producer |
Production | Theresa Bentz | Associate Producer |
Crew | David Farley | Post Production Supervisor |
Production | Jill Ragaway | Production Manager |
Production | Lauren Prince | Assistant Production Manager |
Art | Ron Lukas | Art Direction |
Production | Jordan Soles | Associate Producer |
Crew | David Kalbeitzer | Digital Producer |
Crew | Garrick McLaughlin | Digital Producer |
Production | Briana Ryan | Associate Producer |
Production | Paula Tudorof | Associate Producer |
Visual Effects | Hiroshi Mori | Visual Effects |